Kuyumcu Makineleri ve Malzemeleri

Barantek, Kuyumcu Makineleri 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız kuyum ve değerli metallerin işlenmesinde, kullanılan makineler , cihazlar ve özel tasarımlı Makinalari üretmekte olup, aynı zamanda farklı sektörler için özel tasarımlı makine ve cihazlar üretmektedir.

Kuyumcu Makineleri

Kuyumcu Makineleri ile Kuyum sektöründe Üretim yapan binlerce firmanın takı üretiminde ihtiyacı olan tüm üretim ve üretime yardımcı olacak olan tüm makinaları Kendimiz üretiyor ve kendimiz satıyoruz . Üstelik Kuyumsektörünün kalbi olan  Kuyumcukent te kendi Mağazamızda satışını yapıyor aynı zamanda servis hizmeti sağlıyoruz.
Rodaj Makinelari’ nden herhangi birini aldığınızda Garanti li ürünlerimizi üretimde güvenle kullanabilir ve aynı zamanda diğer marka ürünlerinizin tamir ve bakımında da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Barantek Markamız ile Kuyumcu makineleri ve malzemeleri üretimi ve satışı yapan firmamız her geçen gün ürün çeşitlerini geliştiriyor ve satış ve desteğinde her geçen gün teknoloji ile bir olarak kendini ve ürünlerini geliştirmektedir.

Rodaj Makineleri, Taş Dizme Makineleri, Manyetik iğne dolabı gibi ürünleri ile Yıllardır müşterilerine hizmet veren Barantek Üretici ve destek hizmeti ile sektörde daima  büyümeye devam etmektedir.
Yenilikleri ve Üreticilerin ihtiyacını her yönü ile takip eden ve sadece tüm istanbul a yayılan markası ile yetinmeyen Barantek markamız her yıl düzenlenen Kuyumculuk fuarlarına katılarak markasını tüm Türkiye ve dünyaya tanıtmaya hızla devam etmekte ve bu sayede dünyaya ürettiği makineleri ihraç etmesi ile markasını dünyaya duyurmaya hızla devam etmektedir.

İstanbul’a buradan Tüm Türkiye ye derken sektörel fuarlar sayesinde artık avrupa ya makine ihraç eden bir marka olan Barantek  ile birlikte büyümeye ve kendi üretimimiz olan makineleri bu sayfada inceleyebilirsiniz.