Barantek Makine (Kuyumcu Makinelerı ve Malzemeleri)

  • Kuyumcu Makinaları Üretimi
  • Kuyumcu Makineleri Fiyatları
  • Kuyumcu Malzemeleri Satış

Kuyumculuk sektörünün 2010 Yılından beri içinde olan Baran Makine bu serüvene Baran Makine Olarak başlamış ve Kendi Kuyumcu Makinaları nı  üretmeye başladığında ise Barantek Markası ile büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Uzun yıllardır Kuyumculuk sektörünün her türlü makine ihtiyacını karşılayan Barantek Kendimize kattığımız değerden dolayı sürekli ilerleme ve gelişme konusunda yılmadan gösterdiğimiz çaba ile çevrede adını duyuran ve duyurmaya da devam eden firma olma da hızla ilerlemektedir…

Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti, tamiri hizmeti ve kendi Ürettiğimiz Makinalar ile daima Müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimsemiş ve Bunun sonucunda bizler de kuyumcu makinaları üretimi konusunda Türkiye’de öncü firma olma yolunda hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

2010 yılında başladığımız ticaret hayatımız, asla taviz vermeyeceğimiz prensiplerimizle birlikte günümüzde de devam etmekte ve başarılı işlere imza atmaktayız. Kurum olarak kendimizi Müşteri istekleri ve arzuları doğrultusunda sürekli olarak güncelliyoruz ve dünyada kuyumcu sektöründe gelişen önemli olayları ve son teknoloji makinalarını yakından takip ederek kendi imalathanelerimizde kendimiz geliştiriyoruz.

Barantek Kuyumcu Makinaları olarak Firmamız kuyumculuk ve değerli metallerin işlenmesinde, kullanılan makinalar , cihazlar ve özel tasarımlı makinalar üretmekte olup, aynı zamanda farklı sektörler için özel tasarımlı makina ve cihazlar üretmektedir.

Bu amaçla, istikrarlı şekilde ürettiğimiz yüksek verimlilik sağlayan makina ve cihazlarımızda, madenlerin üst düzey, geri dönüşümüne uygun malzeme ve ürünler seçilmiştir.

Baran makina, üretiminde kaliteyi ön plana çıkarmış ve satış sonrasında teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini, ilke haline getirmiş olup, Türkiye ‘ de ve dünyada yükselen bir trend oluşturmaya devam etmektedir.

Barantek Kuyumcu Makinaları olarak Sadece kalitali malzemeden makinalar üretmekle kalmıyor, günümüzde Ticaretin unutulmaya yüz tutmuş olan değerlerini  ticarete balkadığı ilk gününden beri asla taviz vermeden kırmzı çizgi olarak koruduğu Adalet, Ahlak, İtibar, Saygı, Dayanışma, İnsan Odaklılık değerleri ile bugüne kadar gelmiş ve bu değerler ile birlikte kalitali Kuyumcu Makinaları üretmeye devam edecek hem makinalar hemde destek hizmeti ve Kuyumcu Malzemeleri ile Kuyumculuk sektöründe adını duyurmaya devam edecektir.

Kuyumcu makinaları modellerimize buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.